Chceli by ste pracovať v oblasti dopravy? Portál ISTP.sk vám prináša aktuálne ponuky

Hľadám prácu
Zaujíma vás oblasť dopravy a chceli by ste sa v nej zamestnať? Portál ISTP.sk vám prináša niekoľko aktuálnych ponúk z rôznych kútov Slovenska. 


Vodič – traktorista (Tvrdošovce, okres Nové Zámky)

Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s pružným pracovným časom., vyžaduje stredné odborné vzdelanie, tímovú prácu, spoľahlivosť, osobnostný rozvoj, praktické myslenie a odbornú prax aspoň jeden rok. Náplňou vašej práce bude oprava, údržba, obsluha motorových vozidiel a poľnohospodárskych strojov a vedenie nákladného motorového vozidla. Pre viac info klik sem.Šofér (Nitra)

Ako šofér budete rozvážať jedlá a pizzu. Zamestnávateľ vyžaduje vodičské oprávnenie skupiny B, komunikáciu, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, analyzovanie a riešenie problémov, spoľahlivosť a stredné odborné vzdelanie. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas a nevyžaduje odbornú prax. Pre viac info klik sem.Vodič nákladného motorového vozidla, kamiónu (Medzilaborce)

Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s jednozmenným pracovným režimom, vyžaduje vodičské oprávnenie skupiny C a E, základné vzdelanie a nevyžaduje odbornú prax. Ako vodič nákladného motorového vozidla budete mať na starosti prepravu tovaru. Pre viac info klik sem.Vodič vnútroštátnej kamiónovej dopravy – cisterna (Strážske, okres Michalovce)

Zamestnávateľ vyžaduje vodičské oprávnenie skupiny E a C, znalosť dohody AETR na pokročilej úrovni, kvalifikačnú kartu vodiča, tachografovú kartu vodiča, odbornú prax aspoň jeden rok a preukaz ADR na cisterny. Ako vodič vnútroštátnej kamiónovej dopravy budete mať na starosti aj prepravu nebezpečných látok. Pre viac info klik sem.Vodič / Kuriér (Senec)

Vašou náplňou práce bude bezpečná nakládka a vykládka tovaru podľa prepravného listu, bezchybné, včasné a kvalitné odovzdávanie tovaru, udržiavanie poriadku vo zverenom vozidle, vedenie záznamu o prevádzke motorového vozidla, výber hotovosti od zákazníkov. Zamestnávateľ vyžaduje stredné odborné vzdelanie, vodičské oprávnenie skupiny C a odbornú prax aspoň dva roky. Pre viac info klik sem.Dispečer / Vedúci dopravy (Ipeľský Sokolec, okres Levice)

Ako dispečer budete jazdiť na kamióne, riadiť dopravu, plánovať pracovné zmeny, vypracovávať hlásenia o spotrebe PHM, plánovať opravy a údržbu, spracovávať dochádzku, registrovať vozidlá a návesy firmy, schvaľovať faktúry a objednávať externú prepravu. Zamestnávateľ ponúka stravné lístky, zvýhodnený nákup ošípaných, vianočný príspevok na kultúru a relax, letnú párty, vianočnú večeru, dotovaný pobyt na horskej chate, firemný časopis a možnosť ubytovania. Pre viac info klik sem.

 


Dopravno-prevádzkový pracovník (Poprad)

Ako dopravno-prevádzkový pracovník budete mať na starosti zabezpečenie prevádzky, údržby, opráv a využitia dopravných prostriedkov, prepravné výkony a riadiace práce s tým spojené. Zamestnávateľ ponúka prácu s jednozmenným pracovným režimom, zľavnené cestovné a vyžaduje samostatnosť, cieľavedomosť, zodpovednosť a vodičské oprávnenie skupiny B. Pre viac info klik sem.Vodič autobusu (Žarnovica)

Zamestnávateľ vyžaduje Kvalifikačnú kartu vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii, Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov a vodičské oprávnenie skupiny B. Zamestnávateľ ponúka režijné výhody pre zamestnanca a jeho rodinný príslušníkov. Pre viac info klik sem.Vodič taxislužby (Dolný Kubín)

Zamestnávateľ vyžaduje vodičské oprávnenie skupiny B, samostatnosť, pozornosť, nižšie stredné odborné vzdelanie a odbornú prax aspoň tri roky. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s dvojzmenným pracovným režimom. Pre viac info klik sem.Koordinátor medzinárodnej prepravy (Dunajská Streda)

Ako koordinátor medzinárodnej prepravy budete mať na starosti komunikáciu a informovanie klientov v oblasti priebehu prepravy, spracovanie objednávok na prepravy, riešenie operatívnych úloh, zadávanie objednávok do informačného systému spoločnosti a spoluprácu s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa. Zamestnávateľ vyžaduje anglický jazyk na pokročilej úrovni a znalosť balíčka MS Office na pokročilej úrovni. Pre viac info klik sem.

Pripravila: Jana Masárová   Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie