Ovládate anglický jazyk a chceli by ste ho využiť pri svojej práci? Tu sú aktuálne ponuky

Hľadám prácu
Nemáte problém s komunikáciou v anglickom jazyku, práve naopak obzeráte sa za prácou, pri ktorej by ste ho využili? Portál ISTP.sk vám prináša aktuálne ponuky práce z celého Slovenska, pri ktorých ho jednoznačne budete potrebovať.

Technológ výroby (Krompachy, okres Spišská Nová Ves)

Ako technológ výroby budete mať na starosti určovanie technologických postupov, zaisťovanie technologickej prípravy výroby a určovanie technických noriem a kalkulácií. Zamestnávateľ vyžaduje anglický jazyk na pokročilej úrovni, analytické myslenie, logické uvažovanie, samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovedný prístup a odbornú prax aspoň jeden rok. Pre viac info klik sem.

Učiteľ anglického jazyka (Banská Bystrica)

Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa, bez požiadavky na odbornú prax. Zamestnávateľ vyžaduje anglický jazyk na vysokej úrovni, štátnicu alebo certifikát z anglického jazyka a znalosť balíčka MS Office na pokročilej úrovni. Pre viac info klik sem.Supervízor kvality (Žilina)

Zamestnávateľ vyžaduje prax aspoň dva roky, znalosť balíčka MS Office na elementárnej úrovni a anglický jazyk na vysokej úrovni. Vašou náplňou práce bude vstupná, priebežná a výstupná kontrola produktov, riešenie problémov s kvalitou, starostlivosť o spokojnosť zákazníka, riešenie reklamácií, reporting a informovanie manažmentu. Pre viac info klik sem.JavaScript Developer (Bratislava)

 Zamestnávateľ vyžaduje anglický jazyk na pokročilej úrovni, znalosť JavaScript a CSS na pokročilej úrovni a ponúka pracovný pomer na neurčitý čas. Pre viac info klik sem.Učiteľ/ka v materskej škole (Bratislava)

Ako učiteľka v materskej škole budete vykonávať samostatnú odbornú prácu priamej výchovno-vzdelávacej činnosti s deťmi v detskom súkromnom zariadení s celodennou starostlivosťou v anglickom jazyku a získate možnosť vedenia kurzov pre deti, rodičov s deťmi a dospelých organizovaných centrom. Zamestnávateľ vyžaduje anglický jazyk na vysokej úrovni a znalosť balíka MS Office na pokročilej úrovni. Pre viac info klik sem.Recepčná (Banka, okres Piešťany)

Zamestnávateľ vyžaduje anglický jazyk na pokročilej úrovni, odbornú prax aspoň jeden rok a ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s dvojzmenným pracovným režimom. Zamestnávateľ ponúka kvartálne odmeny, zamestnaneckú stravu a ubytovanie podľa dohody. Náplňou vašej práce bude ubytovanie a odubytovanie hostí, marketingové práce, vybavenie e-mailov a rezervácií. Pre viac info klik sem.Čašník/čka (Piešťany)

Ako čašník budete mať na starosti prijímanie objednávok, obsluhu v reštaurácii, v letných mesiacoch obsluhu na terase, ostatné práce spojené so servisom v reštauračných zariadeniach a obsluhu registračnej pokladne. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s delenými zmenami, vyžaduje odbornú prax aspoň jeden rok a anglický jazyk na pokročilej úrovni. Pre viac info klik sem.Office asistent (Lučenec)

Zamestnávateľ vyžaduje odbornú prax aspoň jeden rok, anglický jazyk na pokročilej úrovni a vodičské oprávnenie skupiny B. Vašou náplňou práce bude: vedenie kancelárie prezidenta spoločnosti, organizovanie stretnutí a komunikácia s obchodnými partnermi. Pre viac info klik sem.Prevádzkar hotela (Púchov)

Ako prevádzkar hotela budete mať na starosti zodpovednosť za chod prevádzky, plánovanie a riadenie personálu, zúčtovanie stredísk, objednávanie a evidenciu nákupov. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s pružným pracovným režimom, vyžaduje anglický jazyk na vysokej úrovni a nevyžaduje odbornú prax. Pre viac info klik sem.Vedúci technického úseku (Vráble, okres Nitra)

Zamestnávateľ ponúka nadštandardné platové ohodnotenie, bohatý sociálny program, príspevky na dochádzanie, kyvadlovú dopravu pre uchádzačov z diaľky, príplatky za nadčasy, voľné víkendy a zamestnanie na pracovnú zmluvu. Náplňou vašej práce bude riadenie a koordinácia procesov, riadenie údržby, zabezpečenia strojov, stanovovanie procesných parametrov a i. Zamestnávateľ vyžaduje vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa a anglický jazyk na vysokej úrovni. Pre viac info klik sem.Univerzálny poradca (Prešov)

 Ako univerzálny poradca budete mať na starosti komplexný servis a poradenstvo v oblasti úverov, poistenia a realít, administratívnu činnosť, prezentácie, spracovanie ponúk, obchodné rokovania, prácu s firemným systémom. Zamestnávateľ vyžaduje znalosť balíka MS Office na pokročilej úrovni a vodičské oprávnenie skupiny B. Pre viac info klik sem.Technológ (Košariská, okres Myjava)

Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s jednozmenným pracovným režimom, vyžaduje úplné stredné odborné vzdelanie, vodičské oprávnenie skupiny B a anglický alebo nemecký jazyk na pokročilej úrovni. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa. Pre viac info klik sem.
Pripravila: Jana Masárová   Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Prosím, upravte registračné údaje.

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie