Hľadáte si prácu v IT?

Hľadám prácu
Prinášame Vám prehľad ponúk v IT, kde sa môžete uplatniť aj ako absolvent bez predchádzajúcej praxe.
Trainee computer programmer

Trainee program pre absolventov úplného stredného vzdelania s pokročilou znalosťou anglického jazyka. Práca je zameraná na prácu s C#, .NET a MS Word. Viac info tu.

PHP Developer (m/f)

Na prácu PHP vývojára by ste mali ovládať PHP na vysokej úrovni, HMTL(5), MSSQL/MySQL, JavaScript, CSS 2+3, Linux, Windows a anglický jazyk na pokročilej úrovni. Zamestnávateľ požaduje vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v informatike a výpočtovej technike. Viac info tu.

C# developer - Xamarin

Práca určená pre šikovných a motivovaných C# vývojárov do nového team-u na vývoj enterprise mobilnej aplikácie pre iPad a iPhone. Vzhľadom na to, že ide o projekt rozbiehajúci sa na novej platforme, poskytuje veľký priestor na učenie sa nových technológií, ako aj možnosť podpísať sa na architektúre a návrhu technických riešení pre aplikáciu. Skúsenosti s iOS vývojom, či skúsenosti so Xamarin sú veľkou výhodou, nie však podmienkou. Viac info tu.

Správca počítačovej siete

Správa počítačovej siete v spoločnosti FESTAP s.r.o. Znalosť AJ na elementárnej úrovni je potrebná pre výkon správcu siete, súvisiaca s ovládaním software. Prax v odbore je výhodou, nie je podmienkou prijatia do zamestnania. Vyžaduje sa ovládanie kancelárskeho balíka MS Office. Viac info tu.

Grafický dizajnér (grafik)

Práca v grafických programoch, spracovanie grafických návrhov. Programy: Corel, Photoshop, Ilustrátor. Prax, resp. ukončené vzdelanie v príslušnom odbore výhodou, nie podmienkou. Viac info tu.

IT systémový špecialista

Náplňou práce je inštalácia a implementácia SW a HW produktov a technológií v rámci návrhov riešení, správa a administrácia existujúcich a novo dodaných systémov/aplikácií u zákazníka, sledovanie, údržba a monitoring systémov a podobne. Požaduje sa SŠ / VŠ s technickým zameraním (prax výhodou, nie však podmienkou), ponuka je vhodná aj pre študenta 4. / 5. ročníka VŠ, široký rozhľad v oblasti IT, znalosti z oblasti správy, ukladania, archivácie a ochrany dát, správy a prevádzky systémov a aplikácií. Viac info tu.

Správca databáz - odborný radca

Ako správca databáz budete mať na starosti správu a aktualizáciu informačných databáz justície, prípravu školení sudcov a zamestnancov súdov, podporu užívateľom databáz. Vyžaduje sa ovládanie Microsoft Windows Server, MSSQL a Active Directory na vysokej úrovni. Viac info tu.

Programátor a správca aplikácií

Ide o vývoj webových a mobilných aplikácií, analýzu a implementáciu nových riešení aj ako úpravu a optimalizáciu už zabehnutých systémov, možnosť prinášať a realizovať vlastné myšlienky a nápady. Viac info tu.

IT špecialista

Náplňou práce je servis PC a sietí, administrácia softvérov, prípadne programovanie. Miesto je vytvorené v rámci projektu úradu PSVR. Viac info tu.

Pripravil: Viktor Mráz   Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie