Aktuálne pracovné ponuky vhodné aj pre zdravotne postihnutých

Hľadám prácu
Ste zdravotne znevýhodnený uchádzač, chcete pracovať, ale máte problém nájsť vhodnú pracovnú ponuku? ISTP.sk pre vás prináša aktuálne pracovné ponuky z každého kraja na Slovensku. 

Pracovník zákazníckeho servisu (Bratislava)

Ako pracovník zákazníckeho servisu budete mať na starosti starostlivosť o zákazníkov, poradenstvo ohľadom jednotlivých produktov a aktuálnych akciových ponúk, prijímanie a spracovanie objednávok produktov a prozákaznícke spracovanie reklamácií. Zamestnávateľ nevyžaduje odbornú prax a ponúka možnosť osobného a kariérneho rozvoja, tímové akcie, športovú kartu a oddychovú miestnosť. Pre viac info klik sem.IT Administrátor (Bratislava)

Práca ponúka flexibilný pracovný čas, jednozmenný pracovný režim a nie je nutná odborná prax. Súčasťou náplne práce bude zabezpečovanie funkčnosti počítačov a mobilov zamestnancov firmy (objednávanie, inštalácie, riešenie problémov), zabezpečovanie IT bezpečnosti na počítačoch, zálohovanie dát, zabezpečovanie IT spojenia v kancelárii (internet, telefónna linka) a základná administrácia IT systémov. Pre viac info klik sem.Kuchár (Bratislava)

Ako kuchár budete mať plnú zodpovednosť za chod kuchyne, vytvárenie jedálneho lístka, zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál. Práca je na jednozmenný pracovný režim a zamestnávateľ vyžaduje úplné stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár, nie je nutná odborná prax. Pre viac info klik sem.Čašník (Zamarovce, okres Trenčín)

Práca je na pracovný pomer na neurčitý čas s dvojzmenným pracovným režimom. Práca je vhodná pre absolventa, ide o prácu s pokladňou, obsluhu zákazníkov a objednávanie tovaru. Zamestnávateľ vyžaduje odbornú prax aspoň 6 mesiacov. Pre viac info klik sem.Pracovník obsluhy čerpacej stanice (Handlová, okres Prievidza)

Zamestnávateľ vyžaduje znalosť práce s internetom na elementárnej úrovni, stredné odborné vzdelanie, manuálnu zručnosť, spoľahlivosť, praktické myslenie a ponúka bonusy, prémie odvodené od merateľnej aktivity pracovníka. Pre viac info klik sem.Opatrovateľ seniorov (Šaľa, Rakúsko, Nemecko)

Zamestnávateľ vyžaduje vodičské oprávnenie skupiny B, šesťmesačnú odbornú prax a nemecký jazyk na pokročilej úrovni. Náplňou práce opatrovateľa seniorov je starostlivosť o privátneho klienta v jeho domácnosti, zabezpečovanie chodu domácnosti klienta, aktívne organizovanie voľného času, sprevádzanie k lekárovi, na prechádzky, návštevy a pod. Pre viac info klik sem.Reprezentant (Levice)

Reprezentant aktívne vyhľadáva klientov a stará sa o nich. Zamestnávateľ ponúka bezplatné profesionálne zaškolenie, neobmedzenú výšku finančného ohodnotenia, flexibilný pracovný čas a vyžaduje úplné stredné odborné vzdelanie. Pre viac info klik sem.Rodinný poistný poradca (Topolčany)

Zamestnávateľ vyžaduje znalosť balíčka MS Office, zo všeobecných spôsobilostí prezentovanie, analyzovanie a riešenie problémov, rozhodovanie, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť, finančnú a ekonomickú gramotnosť. Ide o pracovný pomer na neurčitý čas. Pre viac info klik sem.Realitný maklér (Trnava, Hlohovec, Piešťany)

Práca v dynamickej spoločnosti domácej a svetovej značky so zázemím a históriou v oblasti stavebníctva a realít. Zamestnávateľ nevyžaduje odbornú prax, vyžaduje úplné stredné odborné vzdelanie a ponúka pravidelné vzdelávanie, školenia a kurzy, profesijný rast v rámci pobočky a i. Pre viac info klik sem.Dispečerka (Trnava)

Ide o pracovný pomer na neurčitý čas. Ako dispečer budete mať na starosti prijímanie telefonických objednávok od zákazníka, rozdeľovanie objednávok medzi šoférov. Zamestnávateľ vyžaduje stredné odborné vzdelanie a znalosť práce s internetom na pokročilej úrovni. Pre viac info sem.Finančný agent (Košice)

Zamestnávateľ ponúka flexibilný pracovný čas, finančnú odmenu za pracovný výkon, zo všeobecných spôsobilostí vyžaduje komunikáciu, samostatnosť, analyzovanie a riešenie problémov a z osobnostných predpokladov iniciatívnosť, empatiu a asertivitu. Pre viac info klik sem.Reprezentant spoločnosti (Spišská Nová Ves)

Náplňou práce reprezentanta spoločnosti je práca s klientom, vypracovanie ponúk a predaj. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa, má pružný pracovný čas. Zamestnávateľ vyžaduje vodičské oprávnenie skupiny B, ponúka a umožňuje kariérny postup a vzdelávanie zdarma. Pre viac info klik sem.Kuchár (Rožňava)

Ako kuchár budete pracovať v príjemnom pracovnom kolektíve, budete mať možnosť sebarealizácie a osobného rastu. Budete mať na starosti prípravu surovín na varenie, varenie denného menu a objednávok podľa jedálneho lístka. Pre viac info klik sem.Manažér pre tvorbu finančných projektov (Giraltovce, okres Svidník)

Zamestnávateľ ponúka pružný pracovný čas, dlhodobú a stabilnú prácu, firemné bonusy, možnosť kariérneho rastu, zaujímavé príjmy a vyžaduje úplné stredné odborné vzdelanie, vodičské oprávnenie skupiny B, zo všeobcných spôsobilostí tímovú pracu, komunikáciu, pružnosť v myslení a osobnostný rozvoj. Pre viac info klik sem.Administratívny pracovník vo finančnom sektore (Kežmarok)

Práca je vhodná aj pre absolventa, pracuje sa na jednozmenný pracovný režim a pracovný pomer je na neurčitý čas. Náplňou práce je telefonovanie, prijímanie hovorov, zakladanie dokumentácie a zaznamenávanie stretnutí. Zamestnávateľ nevyžaduje odbornú prax. Pre viac info klik sem.Čašníčka (Svit, okres Poprad)

Pracovné miesto je vhodné pre absolventa, aj pre mladistvého, zamestnávateľ vyžaduje stredné odborné vzdelanie a ako benefit ponúka stravu a odvoz zadarmo. Pre viac info klik sem.Klientsky pracovník (Banská Bystrica)

Klientsky pracovník má na starosti konzultačné a odborné poradenské služby pre klientov, poskytovanie informácií klientom priamo na pobočke alebo u klienta, servis a predaj produktov podľa potrieb klientely, administratívne úkony. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa. Pre viac info klik sem.Správca databáz (Banská Bystrica)

Zamestnávateľ ponúka možnosť priznania osobného príplatku, týždeň dovolenky na viac, príspevok na regeneráciu, vyžaduje vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa a nevyžaduje odbornú prax. Pre viac info klik sem.Reprezentant US (Žilina)

Vašou náplňou práce bude starostlivosť o zverené portfólio klientov, budovanie vlastnej klientely v životnom a neživotnom poistení, poskytovanie kvalitného servisu a poradenstva pre klientov. Práca je na praconý pomer na neurčitý čas. Pre viac info klik sem.Zubný lekár (Námestovo)

Zamestnávateľ vyžaduje vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa a ponúka možnosť získať cenné skúsenosti v modernom centre pre estetickú stomatológiu a implantológiu. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa. Pre viac info klik sem.Úverový špecialista (Dolný Kubín)

Ako úverový špecialista budete mať na starosti prípravu podkladov pre klientov, kompletizáciu dokumentov, vypracovanie ponúk pre klientov, oslovovanie nových klientov. Zamestnávateľ ponúka možnosť bezplatnej certifikácie prostredníctvom osobitného finančného vzdelávania v oblasti úverov a vkladov, bezplatný vzdelávací a rozvojový program. Pre viac info klik sem.

Pripravila: Jana Masárová - TREXIMA Bratislava, spol. s r. o.
Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie