Veľtrh práce Job Expo 2016

Spravodajstvo
Aj tento rok pre vás Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny pripravilo veľtrh práce Job Expo 2016. V priestoroch výstaviska Agrokomplex v Nitre sa 26. apríla 2016 začína už 6. ročník veľtrhu práce - Job Expo 2016 v spojení s 18. ročníkom medzinárodnej burzy práce European Job Days 2016 a 24. ročníkom celoštátnej prezentačnej a predajnej výstavy výrobkov žiakov stredných odborných škôl Mladý tvorca 2016.

Na najväčšom veľtrhu práce sa bude prezentovať okolo 150 zamestnávateľov zo Slovenska i zo zahraničia, ktorí budú ponúkať svoje voľné pracovné miesta. Okrem konkrétnych pracovných ponúk na vás čaká i množstvo seminárov a workshopov. Získate na nich informácie a rady o hľadaní práce, o písaní životopisov a motivačných listov, zistíte vaše silné a slabé stránky, takisto aj rady a usmernenia ako vystupovať na pracovných pohovoroch.

Žiaci a študenti sa v interaktívnych prednáškach dozvedia možnosti, ako si správne vybrať školu či rozhodúť sa pre budúce zamestnanie.

Veľtrh práce - Job Expo 2016 sa koná v dňoch 26. – 27. apríla 2016 v Nitre.

Harmonogram sprievodných podujatí, zoznam vystavovateľov a ďalšie informácie nájdete na stránke www.jobexpo.sk.Stánok ISTP

Dovoľte nám pozvať vás aj do stánku ISTP. Čo ponúkneme?

  • Poradenstvo uchádzačom o prácu ohľadne tvorby a doplnenia osobných profilov v ISTP: ako ho správne vyplniť, sprístupniť zamestnávateľom a využiť na poradenský proces - odporučenie zamestnaní, na ktoré majú uchádzači najvhodnejšie predpoklady.

  • Vyhľadávanie voľných pracovných miest podľa kritérií uvedených uchádzačom, bezplatné vytlačenie vhodných pracovných ponúk uchádzačom.

  • Poradenstvo pri tvorbe elektronických životopisov vo formáte Europass, bezplatná tlač životopisov pre návštevníkov.

  • Kariérové poradenstvo uchádzačom o prácu, na základe ktorého členovia tímu ISTP zhodnotia predpoklady návštevníkov na kvalifikovaný výkon vybranej pracovnej pozície na trhu práce a čo je ešte potrebné v záujme úspešného výkonu zvolenej pozície doplniť alebo absolvovať (napr. štúdium, kurzy a pod.).

  • Každý návštevník, ktorý sa u nás zastaví v stánku a využije naše služby, sa môže tešiť na darčeky :)

Aký bol Veľtrh práce - Job Expo 2015?

Na veľtrhu práce mali možnosť vystavovatelia (143 slovenských a 31 zahraničných zamestnávateľov) prezentovať svoju spoločnosť pred širokou verejnosťou a vybrať si priamo budúcich zamestnancov a nadviazať kontakty s budúcimi partnermi. Uchádzači o zamestnanie našli na tomto veľtrhu množstvo zamestnávateľov ponúkajúcich voľné pracovné miesta „pod jednou strechou“ a sprievodné podujatia. Podujatie návštívilo celkovo 44 074 ľudí.

VIDEOSPOMIENKA NA JOB EXPO 2015FOTOGALÉRIA

Zdroj: istp.sk a jobexpo.sk

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie