Aktuálne pracovné pozície, kde zarobíte nad 1500 eur mesačne

Hľadám prácu
Radi by ste na výplatnej páske videli viac ako 1500 eur mesačne? Portál ISTP.sk Vám prináša zoznam aktuálnych pracovných ponúk, kde zarobíte minimálne 1500 eur v hrubom za mesiac.

Praktický lekár pre pracovnú zdravotnú službu (Bratislava – Ružinov)

Hlavnou náplňou práce bude vykonávanie lekárskych preventívnych prehliadok. Zamestnávateľ poskytuje lukratívne benefity, požaduje ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore všeobecné lekárstvo a prax v odbore minimálne 5 rokov. Pre viac informácií klik semProjektový špecialista (projektový manažér) (Kalná nad Hronom, okres Levice)

Vašou úlohou bude dohľad nad vykonávacou projektovou dokumentáciou, vypracovanou hlavným dodávateľom, spolupráca s projektovým inžinierom "Complex Cable Coordination" a technická spolupráca s predajcami a dodávateľmi v súvislosti s káblami a hermetickými káblovými priechodkami. Od uchádzača sa vyžaduje minimálne ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, 6 rokov praxe, znalosť anglického jazyka a balíka MS Office na vysokej úrovni. Pre viac informácií klik sem.Samostatný pracovník elektro (Malženice, okres Trnava)

Ide o elektro projekciu a vývoj, konštrukciu, výrobu a skúšky prototypových diaľkovo ovládaných zariadení, zariadení pre jadrový a ropný priemysel (výbušné prostredie ATEX), projekciu a inštaláciu rozvádzačov. Pracuje sa v rámci jednozmenného pracovného režimu. Výhodou je znalosť problematiky ATEX. Zamestnávateľ požaduje ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého alebo tretieho stupňa a päťročnú prax. Pre viac informácií klik sem.Obchodník / manager spoločnosti Allianz Slovenská poisťovňa (Bardejov)

Ako obchodník spoločnosti Allianz Slovenská poisťovňa budete mať na starosti nábor a výber nových obchodných zástupcov, ich adaptáciu, rozvíjanie zručností a odborných znalostí obchodníkov. Ďalej sa budete starať o existujúce portfólio klientov, ktoré Vám bude pridelené a sprostredkúvať finančné služby. Zamestnávateľ poskytne bezplatný systém vzdelávania a odborné školenia na vysokej úrovni, flexibilný pracovný čas, finančnú aj osobnú podporu na mesačnej báze, možnosť kariérneho rastu a motivačný systém hodnotenia. Pre viac informácií klik sem.PLC programátor, údržbár PLC (Košice – Šaca)

Hlavnou náplňou práce bude údržba, programovanie PLC – modulov v strojoch, údržba a nastavovanie frekvenčných meničov. Zamestnávateľ vyžaduje ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie, ročnú prax a samostatnosť. Uchádzač o zamestnanie musí byť odborník na PLC a frekvenčné meniče, musí vedieť programovať, nastavovať, prípadne rozobrať a opraviť zariadenie. Pre viac informácií klik sem.Optik / optometrik (Nórsko)

Vašou úlohou bude vyšetrenie zraku pacienta v priestoroch očnej optiky (nie v nemocnici), meranie ostrosti zraku, poskytovanie rád zákazníkom, predaj okuliarov, kontaktných šošoviek a iných optických pomôcok a vedenie administratívy a záznamov. Zamestnávateľ zabezpečí jazykový kurz nórskeho jazyka zadarmo, asistenciu s vybavením potrebných procedúr pred začatím práce v Nórsku a pomoc s presťahovaním. Pre viac informácií klik sem.  Nastavovač CNC strojov - frézy, sústruhy (Rakúsko)

Ide o obsluhu a nastavovanie najmodernejších zariadení (5 osové zariadenia), kontrolu a dokumentáciu kvality výroby, odoberanie hotových kusov, zabezpečenie prevádzky strojov a jednotlivých nástrojov stroja. Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu. Nutná je komunikatívna nemčina. Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom. Pre viac informácií klik sem.Čašník, servírka (Švajčiarsko)

Ako čašník budete pomáhať a pripravovať bufetové stoly, pomáhať pri servírovaní, vybavovať objednávky a inkasovať. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa s ukončeným úplným stredným odborným vzdelaním a praxou 6 mesiacov. Zamestnávateľ požaduje znalosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik sem.Zámočník / montážnik / elektrikár / zvárač MAG (Nemecko)

V rámci kumulovanej funkcie budete vyrábať konštrukcie, dopravné zariadenia, montovať, zvárať a vykonávať elektrikárske práce. Zamestnávateľ od uchádzača požaduje ukončené nižšie stredné odborné vzdelanie s trojročnou praxou, vodičské oprávnenie sk. B a nemecký jazyk na elementárnej úrovni. Pre viac informácií klik sem.Pracovník v sklade (Anglicko)

Práca je vykonávaná v sklade v mestách medzi Manchesterom a Liverpoolom (Anfield, Kensington, Tuebrook). Sklady sú zamerané na hračky a oblečenie. Náplňou práce je zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru, prípadne určovanie lokácií v sklade pomocou čítačky čiarových kódov. Zaskladňovanie je uskutočňované na malých ručných vozíkoch. Pracuje sa na 3 pracovné zmeny, v určitých skladoch na 2 pracovné zmeny. Pre viac informácií klik sem.

Pripravila: Monika Jantová - TREXIMA Bratislava, spol. s r. o.
Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie