Chceli by ste pracovať v administratíve? Toto sú aktuálne ponuky

Hľadám prácu
Zaujíma vás oblasť administratívnej činnosti, ste v nej zbehlý a chceli by ste v tejto oblasti pracovať? Portál ISTP.sk vám prináša 10 zaujímavých ponúk z danej oblasti, ktoré sú aktuálne na slovenskom trhu práce. 

Administratívny asistent vo výrobe s anglickým jazykom (Šurany, okres Nové Zámky)

Vašou náplňou práce by boli pomocné práce pri riadení a koordinovaní pracovníkov výroby, evidencia dochádzky, reporting a iné. Zamestnávateľ má záujem zamestnať uchádzača, ktorý je spoľahlivý a disponuje anglickým jazykom na pokročilej úrovni. Nežiada odbornú prax. Pre viac info klik sem.

Všeobecný administratívny pracovník (Bratislava)

Ako všeobecný administratívny pracovník budete mať na starosti príjem objednávok, fakturáciu, komunikáciu so zákazníkmi a firmami v príjemnom mladom kolektíve. Výhodou uchádzača je znalosť nemeckého jazyka, komunikatívnosť a samostatnosť. Pre viac info klik sem.

Odborný administratívny asistent (Prešov)

Práca je vhodná aj pre absolventa, týka sa hospodárskej korešpondencie, vkladania a spracovania dát do programu Excel, evidencie písomností, práce s poštou a pod. Zamestnávateľ umožňuje kariérny rast a vyžaduje znalosť balíka MS Office na pokročilej úrovni. Pre viac info klik sem.

Administratívny pracovník v oblasti mzdového účtovníctva (Valaská, okres Brezno)

Administratívny pracovník v oblasti mzdového účtovníctva pripravuje podklady na spracovanie miezd a zabezpečuje agendu z oblasti odmeňovania zamestnancov v súlade s platnou legislatívou a iné. Pracovné miesto je vhodné aj pre zdravotne postihnutého. Pre viac info klik sem.
Koordinátor administratívy a logistiky (Senica) 

Príspevok na ubytovanie, relokačný balíček, vianočné odmeny, príspevky na stravovanie, vzdelávací a sociálny program, profesionálny rozvoj – to sú všetko výhody ponúkané zamestnávateľom pre vyššie uvedenú pozíciu, pričom vyžaduje vysokoškolské vzdelanie, vodičské oprávnenie skupiny B, anglický a nemecký jazyk na vysokej úrovni. Pre viac info klik sem.

Administratívno-technický pracovník na recepcii (Senec)

Sezónna práca s pružným pracovným časom je vhodná aj pre absolventa. Zamestnávateľ vyžaduje úplne stredné odborné vzdelanie, znalosť nemeckého a anglického jazyka a vodičské oprávnenie skupiny B. Pre viac info klik sem.

Samostatný ekonóm (Námestovo)

Samostatný ekonóm má na starosti spracovávanie a vedenie účtovnej agendy, vypracovanie a odosielanie mesačných, kvartálnych a ročných výkazov a hlásení. Je od neho vyžadovaná spoľahlivosť, komunikatívnosť, analytické myslenie, samostatnosť a pružnosť v myslení. Pre viac info klik sem.

Office manager (Zvolen)

Evidencia a starostlivosť o databázu, starostlivosť o zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi, príjem, evidencia a realizácia objednávok a nových montáží, tvorba podkladov pre fakturácie, toto všetko spadá pod náplň práce Office managera. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa a zamestnávateľ vyžaduje znalosť balíčka MS Office. Pre viac info klik sem.

Fakturant/-ka (Dunajská Streda)

Pre pozíciu fakturanta zamestnávateľ vyžaduje presnosť, pozornosť a samostatnosť, nevyžaduje odbornú prax a ponúka zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, možnosť odborného rastu, prácu v dynamickom kolektíve a moderné pracovné prostredie. Pre viac info klik sem.

Asistent v kancelárii (Trnava)

Ako asistent v kancelárii budete vykonávať všeobecné administratívne práce . Ako výhody vám zamestnávateľ poskytne firemný mobilný telefón, jazykové vzdelávanie zdarma, s tým, že vyžaduje anglický jazyk na pokročilej úrovni a úplne stredné všeobecné vzdelanie (gymnáziu). Pre viac info klik sem.


Pripravila Jana Masárová – TREXIMA Bratislava, spol. s r.o.

Foto:
 Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie