Chceli by ste pracovať v oblasti obchodu, marketingu a reklamy? Toto sú aktuálne ponuky

Hľadám prácu
Hľadáte prácu v oblasti obchodu, marketingu a reklamy? Pripravili sme pre vás výber desiatich aktuálnych pracovných ponúk z tejto oblasti.

Predajca digitálnej techniky (Liptovský Mikuláš)

Pracovné miesto Predajcu digitálnej techniky je vhodné aj pre absolventa, s postačujúcim stredným odborným vzdelaním, pri čom jeho úlohou je aktívny predaj produktov a služieb, výdaj prípadne príjem objednávok z web stránky + aktualizovanie tovaru na web stránke, samostatné vedenie evidencie a objednávok a i. Pre viac info klik sem.Promotérka (Nitra)

Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas, nevyžaduje žiadnu prax a vyžaduje anglický jazyk na elementárnej úrovni. Pre viac info klik sem.Manažér nákupu (Sereď)

Zabezpečovanie nákupu tovaru a materiálu do výroby zo zahraničia, riadenie marketingového oddelenia - to sú úlohy manažéra nákupu. Pracovný pomer je na určitú dobu, konkrétne na 24 mesiacov a pre prácu je vyžadovaný anglický ale aj kórejský jazyk. Pre viac info klik sem.Grafik (Považská Bystrica)

Zamestnávateľ hľadá kreatívca, ktorý ovláda prácu v grafických programoch, je nadšený pre svoju prácu, dokáže pracovať samostatne a kreatívne. Ponúka priestor na sebarealizáciu, motivujúce ohodnotenie a prácu v mladom kolektíve. Medzi vyžadované osobnostné predpoklady patria pozornosť, predstavivosť, iniciatívnosť a i. Pre viac info klik sem.Profesionálny obchodník (Bratislava)

Ako profesionálny obchodník budete pracovať v tíme, predávať produkty, pripravovať a uzatvárať zmluvy s koncovým zákazníkom. Ako výhody zamestnávateľ poskytuje kariérny rast, zaškolenie, mobilný telefón a i. Pre viac info klik sem.Manažér predaja (Nové Zámky)

Práca na pracovný pomer na neurčitý čas, s nevyhnutnosťou vysokej úrovne anglického jazyka a praxou aspoň 2 roky, pričom jej náplňou je komunikácia so zákazníkmi, distribútormi a predaj výrobkov. Pre viac info klik sem.Obchodný zástupca (Východné Slovensko)

Obchodný zástupca sa stará o rozvoj zverených zákazníkov a územia, plní plán predaja a vyhľadáva nové predajné príležitosti. Zamestnávateľ vyžaduje vodičský preukaz skupiny B, komunikatívnosť, prezentovanie a schopnosť vyjadrovať sa. Práca je na pomer na určitú dobu. Pre viac info klik sem.Operátor Call centra (Bratislava)

Telefonické prezentovanie služieb, komunikácia s klientmi e-mailovo, telefonicky a ďalšie plnenie úloh zadaných manažérom sú náplňou práce Operátora Call centra. Zamestnávateľ podporuje profesionálny a osobný rozvoj, ponúka nadštandardné finančné ohodnotenie a prispieva na kurzy a školenia. Pre vykonávanie danej pozície vyžaduje anglický jazyk na elementárnej úrovni a balíček MS Office. Pre viac info klik sem.Marketingový manažér (Spišská Nová Ves)

Vašou náplňou práce bude komunikácia s obchodnými partnermi, zostavenie a aplikácia marketingovej stratégie zameranej na vlastné produkty organizácie, organizovanie podujatí (eventov) pre potreby organizácie a pre ich partnerov. Zamestnávateľ vyžaduje tvorivosť, organizovanosť a komunikatívnosť a ponúka rôzne benefity, ako je mobilný telefón, služobné auto, laptop. Pre viac info klik sem.Pracovník zákazníckeho servisu (Bratislava)

Pracovná pozícia je určená pre komunikačne talentovaných jedincov s nemeckým jazykom. Zamestnávateľ ako výhodu poskytuje športovú kartu Multisport, stravné lístky, rôzne zľavy, kávu, čaj po celý deň zdarma a i. Nevyžaduje žiadnu prax a ponúka pružný pracovný čas. Pre viac info klik sem.

Vypracovala: Jana Masárová - TREXIMA Bratislava, spol. s r. o.
Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie