Počet zamestnancov NESS KDC presiahol 400

Spravodajstvo
Bratislava 9. marca (TASR-OTS) - Najväčší zamestnávateľ v oblasti softvérového inžinierstva v Košiciach presiahol ďalšiu okrúhlu métu. Špičkové vývojové centrum svetovej triedy a vlajková loď korporácie NESS SES zamestnáva k dnešnému dňu 406 zamestnancov. Kvalita služieb NESS KDC potvrdená stálym záujmom o spoluprácu zo strany existujúcich i nových klientov dáva prísľub ďalšieho rastu aj v roku 2016, v ktorom chce firma svoje rady do leta rozšíriť o ďalších 100 programátorov.

Marek Uhrín, General Manager - NESS KDC: „2015 bol pre nás opäť rokom, v ktorom sme prekročili okrúhle méty a máme všetky predpoklady na to, aby sme tento trend udržali aj v roku 2016. NESS KDC je dlhodobo v kurze a kvalitná systematická práca s dôrazom na spokojnosť klientov sa neustále pretavuje do rapídneho rastu biznisu. Aktuálne máme opäť otvorených vyše 80 pracovných pozícií vrátane part-time pozícií pre študentov a pozývame všetkých záujemcov, prísť si skúsiť NESS-ácku atmosféru a prácu na špičkových softvérových produktoch z celého sveta.“

Zuzana Želinská, AVP Finance & Operations - NESS KDC: „Sme hrdí na to, čo sme dosiahli a touto cestou by som sa chcela opäť poďakovať všetkým našim zamestnancom za skvele odvedenú prácu. Dovoľujem si zdôrazniť, že rast spoločnosti je postavený na mimoriadne stabilných základoch, kvalitnej odbornej práci našich ľudí a skvelých vzťahoch s klientmi. Dôkazom toho je aj fakt, že všetky nami ohlasované ciele sa nám darí dlhodobo napĺňať.“

NESS KDC aktuálne spolupracuje s 10 zahraničnými renomovanými klientmi na významných projektoch globálnych rozmerov. Zamestnanci NESS KDC môžu okrem zaujímavej práce, kontinuálneho vzdelávania, či možnosti cestovania využívať aj široké portfólio zamestnaneckých benefitov. Spoločnosti sa darí úspešne a rýchlo rásť i napriek nedostatku kvalifikovanej pracovnej sily a v silnom konkurenčnom prostredí, čo potvrdzuje, že NESS KDC patrí k najvýznamnejším a najkvalitnejším zamestnávateľom nielen v rámci Košíc, ale aj celého Slovenska.
Zdroj: TASR   Foto: Shutterstock

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie