Pracovné ponuky pre uchádzačov bez praxe

Hľadám prácu
Ste uchádzač o zamestnanie a hľadáte si prácu, kde sa nevyžaduje prax? Portál ISTP.sk vám prináša prehľad tých najaktuálnejších.

Pracovník čerpacej stanice (Žilina)

Vašou úlohou bude obsluha čerpacej stanice Slovnaft (Žilina-Šibenice), predaj PHM, potravinového a nepotravinového tovaru. Práca na registračnej pokladni a agenda súvisiaca s chodom ČS. Požadované je minimálne ukončené stredné odborné vzdelanie. Pre viac informácií klik sem.Operátorka CALL centra SNV (Spišská Nová Ves)

Hlavnou náplňou práce bude telefonické kontaktovanie klientov energetiky, ponuka služieb a predaj produktov. Ponúkanými výhodami sú dochádzkový a výkonnostný bonus. Pre viac informácií klik sem.Vývojový inžinier (Vrbové, okres Piešťany)

Ako vývojový inžinier budete riešiť zverené vývojové úlohy podľa platných smerníc pre vývoj prvkov a procesov, napr. navrhovať nové výrobky a zmeny existujúcich výrobkov, skúšať a vyhodnocovať nové technologické postupy a nové materiály, vypracovávať vývojové správy zo zverených úloh a pod. Zamestnávateľ vyžaduje ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik sem.Učiteľ anglického jazyka (Banská Bystrica)

Ide o prácu s deťmi: výučba cudzieho anglického jazyka a zároveň vedenie iných krúžkov pre deti, tanečné a zdravé cvičenie. Ovládanie balíka MS Office sa vyžaduje na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik sem.Skladník (Veľký Meder)

Úlohou skladníka bude práca v obchode s nábytkom. Požadované je ukončené minimálne nižšie stredné odborné vzdelanie. Pre viac informácií klik sem.Junior account manager (Bratislava)

Náplňou práce bude analýza trhu, akvizície nových klientov, starostlivosť o klientov, plánovanie produkčných harmonogramov. Výhodami sú fixné hodinové ohodnotenie, provízne bonusy, flexibilná pracovná čas, práca v dynamickej a rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti. Pre viac informácií klik sem.Balička (Bratislava)

Práca baličky pozostáva zo sledovania procesu výroby, obsluhy na vysekávacích strojoch, kontroly kvality výroby, balenia výrobkov, atď. Zamestnávateľ poskytuje prácu v stabilnej a atraktívnej spoločnosti, v dynamickom kolektíve a poskytuje možnosť personálneho rastu. Prax vo výrobe je výhodou. Pre viac informácií klik sem.Operátor výrobnej linky v potravinárstve (Santovka, okres Levice)

Ide o obsluhu výrobných zariadení. Od uchádzačov o zamestnanie sa vyžaduje tímová práca, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), manuálna zručnosť, pozornosť, praktické myslenie a trpezlivosť. Pre viac informácií klik sem.Pracovník v personálnej agentúre – absolventská prax (Prešov)

Ako pracovník v personálnej agentúre budete preberať a triediť životopisy, vybavovať telefonické hovory a riešiť mailovú komunikáciu. Zamestnávateľ požaduje minimálne ukončené vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa a prácu s balíkom MS Office na základnej úrovni. Pre viac informácií klik sem.Operátor – zoraďovač (Dolný Kubín)

Vašou úlohou bude zoraďovanie a príprava zariadení vo výrobe, obsluha rezacích zariadení. Požaduje sa vodičské oprávnenie skupiny B a C a samostatnosť. Preukaz na obsluhu vysokozdvižného vozíka je výhodou. Pracuje sa v dvojzmennej prevádzke. Pre viac informácií klik sem.

Pripravila: Monika Jantová - TREXIMA Bratislava, spol. s r.o.

Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie